Urgentné nájdenie seriózneho a čestného súkromného veriteľa - osobná pôžička medzi súkromnými osobami (PAP kredit)

PRÊT RAPIDE ET FIABLE - Accueil


V ideálnom prípade by bolo ideálne zvládnuť bez banky naliehavú potrebu peňazí: menej byrokracie a dojem, že systém nie je podporovaný. Osobné pôžičky medzi jednotlivcami existujú a PAP kredity sa stávajú alternatívou na rýchle nájdenie peňazí bez ďalších nákladov. Ale ísť na súkromného veriteľa stále znamená dodržiavať určité pravidlá.
V dôsledku krízy je časť Francúzov opatrná voči tradičným bankovým inštitúciám. Niektorí ľudia hľadajú alternatívy, ako svoje peniaze investovať inak, alebo im dať nový význam. Iní si chcú požičať inak.

Spolupracujúce platobné platformy online medzi jednotlivcami predstavujú nové, finančne atraktívne a eticky chvályhodné systémy. Aj keď sa zdá, že ich vývoj brzdí právny arzenál, ktorý ich obklopuje ...
Bežné postupy v USA a vo Veľkej Británii so Zopa, Prosper alebo Lending Clubom sa vo Francúzsku postupne získavajú pôštne platformy medzi jednotlivcami.
Podľa hlavných aktérov v tomto odvetví od roku 2010 crowdfunding získal viac ako šesť miliónov eur a financoval takmer 15 000 projektov. Vždy s rovnakým princípom: Používatelia internetu si vyberajú projekty a ľudí, ktorých chcú podporovať.
Ak chcete požiadať o serióznu pôžičku, pre viac informácií nás kontaktujte a my vám radi odpovieme do 24 hodín.

ADRESA

whatsapp: +33 7 52875351

e-mail: moldovanrafila28@gmail.com